حضور نیان الکترونیک در کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت های ارتباطی

1400/07/24

اشتراک گذاری

کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت های ارتباطی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در 23 مهرماه برگزار شد.
نیان الکترونیک نیز با تمام توانمندی خود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این کنفرانس و نمایشگاه جانبی این رویداد حضور یافت.

کنفرانس ظرفیت ICT
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر زارع پور در این کنفرانس با تاکید بر این موضوع که در این حوزه بین وزارت ارتباطات و بخش خصوصی هیچ فاصله ای وجود ندارد گفت: هدف هر دو مجموعه در این عرصه حفظ استقلال کشور در فضای مجازی می باشد.


دکتر زارع پور با اشاره به توانمندی های شرکت های داخلی در حوزه نرم افزار، سخت افزار و محتوا در کشور گفت: ناباوری استعدادها و ظرفیت های داخلی یکی از موانع مهم پیش روی ما است، باید به این نکته توجه کرد که راه حل تمامی مشکلات ما در داخل کشور وجود دارد که با استفاده از توان و ظرفیت های داخلی قابل حل است.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ابتدای حضور خود در پژوهشگاه از تمامی غرفه های نمایشگاه این کنفرانس که مربوط به شرکت های عضو سندیکا، اتحادیه ها و اصناف حوزه ICT بود، بازدید به عمل آورد.
همچنین ضمن بازدید از غرفه شرکت نیان الکترونیک در این نمایشگاه با محصولات و توانمندی های این شرکت نیز آشنا گردید. 


زارع پور طی بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با توانمندی های برخی شرکت های داخلی از جمله نیان الکترونیک در حوزه صادرات عنوان کرد: برخی از شرکت های ایرانی با استفاده از استعدادها و توانمندی های داخلی توانسته اند محصولات خود را به راحتی به کشورهای اروپایی با استانداردهای بالا صادر کنند و این موفقیت نشان از توانایی و دانش بالای جوانان ایرانی در این حوزه است.


زارع پور در پایان اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در وزارت ارتباطات، تا 4 سال آینده سعی می کنیم ارتباطات پرسرعت را تا درب منزل در تمامی شهرها و روستاها برسانیم تا مردم بتوانند تمامی امور خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری در منازل خود انجام دهند.


شرکت نیان الکترونیک پیشرو در ارائه خدمات و محصولات با استانداردهای جهانی بار دیگر با ارائه توانمندی ها و قابلیت های خود تلاش دارد تا موارد طرح شده از سمت جناب وزیر را  در آینده ای بسیار نزدیک جامه عمل بپوشاند.