بازدید هیئت مدیره صندوق صحا از نیان الکترونیک

1401/04/01

share

محسن نادری منش، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته  و هیئت همراه در تاریخ 31 خرداد ماه 1401 از شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک بازدید کردند.

نیان الکترونیک
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سال 1376 با هدف حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع در بخش خصوصی و تعاونی به عنوان یک پیشران در حوزه صنایع و مولد دانش با اشتراک گذاری منابع و دانش، تاسیس شد. 

بازدید صندوق صحا
در راستای شعار "سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" و حمایت از صنایع پیشرفته بالاخص صنایع دانش بنیان الکترونیک در استان خراسان رضوی، نمایندگی صندوق صحا در تاریخ 30 خرداد ماه 1401 با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان و هیئت مدیره صندوق، در این استان افتتاح شد.

بازدید نیان الکترونیک
پس از افتتاح نمایندگی این صندوق، هیئت مدیره صحا از نیان الکترونیک با هدف آشنایی با محصولات و دستاوردهای این شرکت دانش بنیان بازدید کردند. 

بازدید کارخانه نیان الکترونیک
طی جلسه ای که در این بازدید برگزار شد، مهندس محمدعلی چمنیان، موسس و بنیانگذار گروه صنعتی نیان پس از معرفی شرکت نیان الکترونیک به بیان پیشنهادات و راهبردهای پیشرفت در حوزه صنعت الکترونیک پرداخت.
همچنین ایشان در رابطه با طرح ملی بهینه سازی موتور کولرهای آبی و ایجاد نیروگاه های خورشیدی خانگی و صنعتی توسط نیان الکترونیک در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و برطرف کردن مشکلات مربوط به کمبود برق و قطعی های پیش بینی نشده سخن گفت.

دانش بنیان نیان الکترونیک
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته نیز عنوان کرد: با توجه به موضوعات متفاوت در راستای توسعه صنایع کشور سعی می کنیم با تمام قوا بتوانیم از صنایع حمایت و پشتیبانی کنیم و حتی در سرمایه گذاری های پرخطر نیز با صنعتگران مشارکت  داشته باشیم.
همچنین در رابطه با وجود چنین شرکت های دانش بنیان داخلی همچون نیان الکترونیک ابراز امیدواری کرد و گفت: با تکیه بر تاسیس نمایندگی صندوق در این استان قول حمایت و همکاری از صنایع الکترونیک استان خراسان، برای کمک به توسعه و رسیدن به چشم انداز مطلوب را می دهیم.