استفاده از سیستم های تهویه و خنک کننده نیان الکترونیک در جهت افزایش کارایی و طول عمر تجهیزات صنعتی

1400/06/28

اشتراک گذاری

روند افزایش دما نسبت به سال های گذشته در ایران علاوه بر خسارت های زیست محیطی، اثرات نامطلوبی در عرصه صنعت نیز بر جا گذاشته است.
افزایش دمای محیط باعث افزایش دمای تجهیزات صنعتی مانند تابلو برق ها، ماشین آلات صنعتی و ... می شود؛ که این امر به مرور زمان باعث بروز ایرادات فنی و افزایش استهلاک دستگاه های صنعتی می گردد.

سیستم تهویه نیان الکترونیک
عدم امکان ارائه خدمات پس از فروش سریع و در دسترس دستگاه ها و تجهیزات صنعتی اغلب به دلیل وارداتی بودن آنها و ایرادات به وجود آمده براثر افزایش دما، باعث کاهش طول عمر دستگاه و کارایی آن می گردد.
با استفاده از راهکار نصب سیستم کولر DC نیان الکترونیک (DC Air Conditioner)  می توان تا 50 درصد افزایش دما را در این تجهیزات کاهش داد و به افزایش طول عمر و بهره وری تجهیزات کمک کرد.


سیستم DC Air Conditioner نیان الکترونیک به منظور خنک سازی تجهیزات انواع ماشین آلات صنعتی طراحی و تولید شده است که با کاهش دمای محیط تجهیزات باعث افزایش راندمان آنها نیز می گردد.
این محصول نیان الکترونیک مطابق با ظرفیت های مختلف طراحی و سفارشی سازی می گردد. همچنین در طراحی این محصول از کمپرسورهایی با تکنولوژی راه اندازی اینورتری نیز استفاده شده است، که این ویژگی موجب کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری نیز می گردد.

سیستم DC Air Conditioner قابلیت نصب در فضای باز و بر روی درب تجهیزات و تابلوهای Rack Mount را دارد.

DC Air Conditioner
یک نمونه پایلوت از این محصول در تابستان سال گذشته با توجه به افزایش غیرمتعارف میانگین دمای هوا بنا به درخواست شرکت پارت لاستیک توسط نیان الکترونیک با موفقیت نصب و راه اندازی گردید. با توجه به رضایت از عملکرد پیاده سازی و اثربخشی این سیستم، چندین نمونه دیگر از این محصول در دو مرحله برروی سایر ماشین آلات خط تولید این شرکت نصب و راه اندازی شد.
کولر DC نیان