حضور نیان الکترونیک در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری صنعت آب و برق

1400/10/01

اشتراک گذاری

همزمان با هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری صنعت آب و برق توسط پژوهشگاه نیرو و با همکاری وزارت نیرو در تاریخ 29 آذر لغایت 1 دی ماه 1400 برگزار شد.

نمایشگاه پژوهشگاه نیرو
مهندس علی اکبر محرابیان، وزیر محترم نیرو، مهندس محمود کمانی معاون محترم وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و مدیران عامل شرکت های توزیع کشور از بازدیدکنندگان اصلی این نمایشگاه بودند.

نمایشگاه صنعت و آب و برق
با توجه به نیازمندی وزارت نیرو به محصولات پژوهشی، این نمایشگاه با هدف شناسایی و عرضه آخرین محصولات پژوهشی صنعت آب و برق کشور برگزار شد. 

نمایشگاه وزارت نیرو
شرکت نیان الکترونیک نیز در جمع 16 شرکت دانش بنیان برتر حاضر در این نمایشگاه، جهت ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در این زمینه حضور یافت.

غرفه نمایشگاهی نیان الکترونیک
وزیر نیرو پس از بازدید از غرفه نیان الکترونیک و آشنایی با محصولات طراحی شده توسط این شرکت و دیگر شرکت های حاضر در این نمایشگاه گفت: هر پیشرفت و توسعه ای نیازمند پژوهش می باشد و بدون داشتن این مولفه پیشرفت ها لحظه ای و گذرا می باشند. در حال حاضر برخی از پژوهش ‌های موجود در کشور هدف مشخصی را دنبال نمی کنند، اما مهمترین سیاست امروز ما در صنعت آب و برق، حمایت از پژوهش در راستای افزایش راندمان و کاهش تلفات است.
وی در ادامه افزود: یکی از سیاست ‌های مهم وزارت نیرو توجه ویژه به شرکت ‌های دانش‌ بنیان داخلی و حمایت از پژوهشگران این عرصه می باشد.