بازدید اعضای مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای خراسان از نیان الکترونیک

1400/10/18

اشتراک گذاری

اعضای محترم مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای خراسان صبح روز چهارشنبه 15 دی ماه 1400 از شرکت نیان الکترونیک بازدید کردند. این مجمع در اسفند ماه سال 1396 با هدف توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای توسط خیرین نیک اندیش استان خراسان تشکیل شده است که در طی جلسه ابتدایی این بازدید، فلسفه وجودی و اهداف کلان مجمع تحلیل و بررسی شد.

بازدید نیان الکترونیک
مهندس چمنیان عضو هیات مدیره مجمع خیرین فنی و حرفه ای، در دیدار با دیگر اعضای مجمع، ضمن معرفی فرایندهای شرکت نیان الکترونیک و آخرین دستاوردها و محصولات، درباره فعالیت های موثر جوارکارگاهی نیان الکترونیک و نحوه آموزش در آکادمی نیان توضیحاتی ارائه داد. همچنین ایشان جزئیات مشارکت نیان الکترونیک در پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان که با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور در حال انجام می باشد، را بیان کرد.

مجمع خیرین خراسان
همچنین در حاشیه این مراسم 20 تابلو برق آموزشی کارگاهی به همراه میز و سایر متعلقات که توسط این شرکت با توجه به  نیاز هنرستان های فنی و حرفه ای طراحی و ساخته شده بود به این انجمن اهدا شد تا در اختیار آموزش و پرورش خراسان رضوی قرار گیرد. تابلو برق های کارگاهی که با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین نیان الکترونیک ساخته شده است، جهت شبیه سازی مدارهای الکتریکی در کارگاه های برق و الکترونیک هنرستان ها قابل استفاده می باشد.
فنی و حرفه ای خراسان

تابلوبرق نیان الکترونیک

نیان الکترونیک