• Persianfa
  • Englishen
  • Russianru

ساخت بدنه های فلزی

اشتراک گذاری

Sheet  Metal  Forming

طراحی و تولید محصولات و بدنه های فلزی

 

 شركت نیان الكترونیك در راستای بهبود كیفیت بدنه های فلزی و همچنین افزایش انعطاف پذیری در تولید انواع بدنه ها، با بهره گیری از دانش ایجاد شده و همچنین مجموعه کامل تجهیزات روز اقدام به ارائه خدمات با كیفیت برتر نموده است به طوریكه در حال حاضر تمامی نیاز شركت در حوزه خدمات فلزی را مرتفع ساخته است. تجربه و دانش برنامه ریزی و زمانبندی دقیق در اجرای پروژه ها این امكان را فراهم آورده تا این واحد بتواند به منظور پاسخ به تقاضای مشتریان خارجی خدمات فلزكاری خود را با ساخت بدنه های فلزی INDOOR و  OUTDOOR با استاندارد IP55  و به بهترین نحو ارائه دهد.

   آنچه این واحد را در ارائه خدمات به مشتریانش متمایز می سازد زمانبندی دقیق، ارائه خدمات و كیفیت برتر و همچنین آزمایشگاه مجهز(تست سالت اسپری) و انجام آزمون ها و تستهای ابعادی، مونتاژی و مكانیكی در خصوص بدنه های فلزی و همچنین كلیه آزمون های مربوط به تست چسبندگی (کراس کات)، ضربه، خمش مرتبط با رنگ آمیزی بدنه های فلزی می-باشد که  نتیجه کیفیت و ظرافت آن در محصولات تولیدی شركت نیان الکترونیک متجلی می-باشد.

و این بدان جهت است كه این شركت سالیان متمادی مشتری خدمات فلزی بوده و از ضعف ها و كاستی های موجود در این بازار كاملا آگاه است، لذا با ایجاد این واحد ضمن رفع ضعف ها و كاستی ها ، ارزش آفرینی برای مشتری را هدف غایی خویش قرار داده، كه با تلاش متخصصین به این هدف بزرگ دست یافته است.

   هم اكنون این واحد با وسعت 2000 مترمربع و با همکاری بیش از 50 نفرنیروی زبده و کارآمد، قادر است ساخت انواع قطعات فلزی در ابعاد مختلف  که شامل انواع خدمات CNC، رنگ و آبكاری و ... می باشد را با بهترین كیفیت و در کمترین زمان به مشتریان خود در صنایع مختلف ارائه نماید.