• Persianfa
  • Englishen
  • Russianru

ساخت بدنه‌های فلزی

اشتراک گذاری

معرفی مختصر فرآیندهای طراحی و تولید محصولات و بدنه‌های فلزی:

شرکت نیان الکترونیک در راستای بهبود کیفیت بدنه‌های فلزی و همچنین افزایش انعطاف‌پذیری در تولید انواع بدنه‌ها، با بهره‌گیری از دانش ایجاد شده و همچنین مجموعه کامل تجهیزات روز اقدام به ارائه خدمات با کیفیت برتر نموده است به طوری که در حال حاضر تمامی نیاز شرکت در حوزه خدمات فلزی را مرتفع ساخته است. تجربه و دانش برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق در اجرای پروژه‌ها این امکان را فراهم آورده تا این واحد بتواند به منظور پاسخ به تقاضای مشتریان خارجی خدمات فلزکاری خود را با ساخت بدنه‌های فلزی INDOOR و  OUTDOOR با استاندارد IP55  و به بهترین نحو ارائه دهد.

آن‌چه این واحد را در ارائه خدمات به مشتریانش متمایز می‌سازد زمان‌بندی دقیق، ارائه خدمات و کیفیت برتر و همچنین آزمایشگاه مجهز (تست سالت اسپری) و انجام آزمون‌ها و تست‌های ابعادی، مونتاژی و مکانیکی در خصوص بدنه‌های فلزی و همچنین کلیه آزمون‌های مربوط به تست چسبندگی (کراس کات)، ضربه، خمش مرتبط با رنگ‌آمیزی بدنه‌های فلزی، که  نتیجه کیفیت و ظرافت آن در محصولات تولیدی شرکت نیان الکترونیک متجلی است.

و این بدان جهت است که این شرکت سالیان متمادی مشتری خدمات فلزی بوده و از ضعف‌ها و کاستی‌های موجود در این بازار کاملا آگاه است، لذا با ایجاد این واحد ضمن رفع ضعف‌ها و کاستی‌ها، ارزش‌آفرینی برای مشتری را هدف غایی خویش قرار داده، که با تلاش متخصصان به این هدف بزرگ دست یافته است.

هم اکنون این واحد با وسعت 2000 مترمربع و با همکاری بیش از 50 نفر نیروی زبده و کارآمد، قادر است ساخت انواع قطعات فلزی در ابعاد مختلف  که شامل انواع خدمات CNC، رنگ و آبکاری و... است را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به مشتریان خود در صنایع مختلف ارائه نماید.