• Persianfa
  • Englishen
  • Russianru

معرفی شرکت نیان الکترونیک

اشتراک گذاری

معرفی مختصر شرکت نیان الکترونیک

شركت نيان الكترونيك با نيت تجاري سازي دانش در حوزه مهندسی الكترونيك،  شاخه الكترونيكِ قدرت   (Power Electronic) ، طراحي و ساخت تجهيزات مبدل انرژي الكتريكي (Static Converters) پرکاربرد در صنایع مهم زیر بنایی کشور در سال 1374 فعاليت خود را رسما آغاز نمود.

اکنون پس از گذشت بیش از دو دهه توليد مستمر دانش بنیان، این شرکت به عنوان بزرگتريـن طراح و توليـدكننده مبـدل هاي انرژي الکتریکی در کشور مفتخـر به رفـع نـیاز کشـور در این حوزه گردیده است.

بیش از بیست سال تجربه اندوزی دانش پاور الکترونیک با تولید محصولات High-Tech با فناوری در دست،  طراحی و ساخت طبق نیاز و نظر مشتری، خدمات پس از فروش سریع، ارائه خدمات فنی و مهندسی، دسترسی آسان به منطقه، از منابع قابل توجه مزیت رقابتی این سازمان می باشد که با کمک پياده سازی و اخذ استانداردهای کیفیتی و مدیریتی به این مهم دست یافته است و این امر میسر نبود مگر با افزایش رضایت مشتريان که گواه آن اخذ تندیس طلایی رضایت مشتریان بصورت متوالی در دهه اخیر است. برترین شرکت فن آفرین کشور به انتخاب دوازدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی و برترین شرکت فناور خصوصی کشور به انتخاب پنجمین دوره جایزه ملی فناوری و نوآوری کشور تنها گوشه ­ای از افتخارات نیان الکترونیک می باشد.

توسعه مستمر سازمان از بدو تاسيس بگونه­ اي بوده كه تعداد پرسنل از سال 74 تاكنون به بيش از 600 نفر و فضاي توليدي نيز به بيش از 60.000 مترمربع افزايش يافته است.