• Persianfa
  • Englishen
  • Russianru

تحقيق و توسعه (R&D)

اشتراک گذاری

معرفی واحد تحقیق و توسعه:

استراتژی كلی واحد تحقیق و توسعه شركت نیان الكترونیك بر مبنای ایجاد ارزش افزوده و ثروت از طریق تولید دانش می باشد. این فرایند با بهره گیری از دانش روز دنیا (فارغ از روش مروسوم كپی برداری و مهندسی معكوس) و بدون وابستگی به نمونه های خارجی و با توجه به نیازهای حال و آینده مشتریان به ایده پردازی و تبدیل ایده ها به محصولات تجاری و100% .داخلی می پردازد

طراحی محصولات نوآورانه در این سازمان با همكاری بیش از 50 نفر نیروی متخصص جوان، متعهد و آموزش دیده با محوریت دانش پاور الکترونیک در صنایع مخابرات، برق، نفت و پتروشیمی، انرژی های تجدید پذیر، خودروهای برقی، سیستم های پزشکی و... انجام می شود که با در دست داشتن دانش بومی این محصولات و تغییر و ساخت آنها بر مبنای نیاز و نظر مشتریان، دارای مزیت رقابتی بااهمیتی می باشد.

واحد R&D نیان الکترونیک با استفاده از رصد تکنولوژی و فن آوری روز دنیا و مدل های استاندارد مدیریت نوآوری و استفاده از بیست سال دانش اندوخته شده سازمانی و با برخورداری از تجهیزات پیشرفته از جایگاه خاصی در بین واحدهای R&D کشور برخوردار است.

فعالیت منظم و ساختار یافته جهت طراحی محصولات با سطح کیفی بالا همتراز استانداردهای جهانی و همچنین با در نظر گرفتن کاهش هزینه های مشتریان بالفعل و بالقوه با عث شده تا این واحد ضمن  كسب تندیس كار گروه R&D نمونه از وزارت كار و امور اجتماعی در سال های 1388  و 1390  و 1394 و 1395، همچنین مفتخر به كسب عنوان واحدنمونه تحقیق و توسعه كشور از جشنواره پژوهش و نوآوری وزارت صنعت و معدن وتجارت  در سال های 1393 و 1395  و 1397 گردد.