• Persianfa
  • Englishen
  • Russianru

تحقيق و توسعه (R&D)

اشتراک گذاری

معرفی واحد تحقیق و توسعه:

استراتژی کلی واحد تحقیق و توسعه شرکت نیان الکترونیک بر مبنای ایجاد ارزش افزوده و ثروت از طریق تولید دانش است. این فرایند با بهره‌گیری از دانش روز دنیا (فارغ از روش مرسوم کپی برداری و مهندسی معکوس) و بدون وابستگی به نمونه‌های خارجی و با توجه به نیازهای حال و آینده مشتریان به ایده‌پردازی و تبدیل ایده‌ها به محصولات تجاری و 100درصد داخلی می‌پردازد.

طراحی محصولات نوآورانه در این سازمان با همکاری بیش از 50 نفر نیروی متخصص جوان، متعهد و آموزش‌دیده با محوریت دانش پاورالکترونیک در صنایع مخابرات، برق، نفت و پتروشیمی، انرژی‌های تجدیدپذیر، خودروهای برقی، سیستم‌های پزشکی و... انجام می‌شود که با در دست داشتن دانش بومی این محصولات و تغییر و ساخت آن‌ها بر مبنای نیاز و نظر مشتریان، دارای مزیت رقابتی با اهمیتی است.

واحد R&D نیان الکترونیک با استفاده از رصد تکنولوژی و فن‌آوری روز دنیا و مدل‌های استاندارد مدیریت نوآوری و استفاده از بیست سال دانش اندوخته شده سازمانی و با برخورداری از تجهیزات پیشرفته از جایگاه خاصی در بین واحدهای R&D کشور برخوردار است.

فعالیت منظم و ساختار یافته جهت طراحی محصولات با سطح کیفی بالا همتراز استانداردهای جهانی و همچنین با در نظر گرفتن کاهش هزینه‌های مشتریان بالفعل و بالقوه باعث شده تا این واحد ضمن  کسب تندیس کار گروه R&D نمونه از وزارت کار و امور اجتماعی در سال‌های 1388، 1390، 1394 و 1395، مفتخر به کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه کشور از جشنواره پژوهش و نوآوری وزارت صنعت و معدن و تجارت در سال‌های 1393، 1395 و 1397 گردد.