بازدید رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از نیان الکترونیک

1401/07/19

اشتراک گذاری

حسن موحدیان، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد و حسن کریم دادی، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد در تاریخ 16 مهرماه 1401 از شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک بازدید کردند.

بازدید شواری شهر از مشهد
موحدیان ضمن بازدید از واحدهای مختلف شرکت نیان الکترونیک، با آخرین دستاوردهای این شرکت و نحوه تولید و ارائه محصولات نیز آشنا شد.

شورای شهر مشهد
در ادامه بازدید، مهندس محمدعلی چمنیان، موسس و بنیانگذار گروه صنعتی نیان در رابطه با ورود نیان الکترونیک به عرصه ورزش صحبت کرد و گفت: در طی سالیان فعالیت خود در عرصه صنعت، همیشه سعی کرده ایم نقش خود را در قبال مسئولیت اجتماعی که برعهده داریم به درستی ایفا کنیم.

بازدید نیان الکترونیک
تیم والیبال مشهد، پس از 4 سال دوری از مسابقات، با نام و حمایت نیان الکترونیک توانست به لیگ برتر راه یابد. امیدواریم با حمایت مسئولین استان بتوانیم نتایج خوبی را در آینده رقم بزنیم. و فعالیت ورزشی خود را وسیع تر کنیم.

نیان الکترونیک
موحدیان نیز ضمن ابراز خوشنودی از ورود نیان الکترونیک به عرصه ورزش به آینده درخشان تیم والیبال نیان الکترونیک امیدوار  بود و قول های مساعدی در جهت حمایت از شرکت های صنعتی چون نیان الکترونیک که با تمام توان حامی ورزش استان هستند، اعلام کرد.