حضور نیان الکترونیک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی برق

1401/09/03

اشتراک گذاری

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، با مشارکت بیش از 370 شرکت داخلی و خارجی، با حضور علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت برق در تاریخ 29 آبان ماه 1401 افتتاح شد و به مدت 4 روز میزبان صنعتگران، تولیدکنندگان و علاقه مندان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بود.

نمایشگاه برق تهران
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک که نزدیک به 30 سال سابقه حضور در صنعت برق را دارد، به عنوان طراح و تولیدکننده مبدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی در این نمایشگاه حضور داشت. و آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

نیان الکترونیک
نیان الکترونیک در این دوره از نمایشگاه به صورت کاملا متفاوت و با حضور تمامی شرکت های زیرمجموعه خود شامل نیان الکترونیک (طراح و تولیدکننده مبدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی)، نیان باتری (تولیدکننده انواع باتری های صنعتی VRLA و UPS)، نیان موتور توس(تولیدکننده انواع الکتروموتورهای پربازده PMSM و BLDC جهت افزایش بهره وری و صرفه جویی انرژی با کاربردهای خانگی و صنعتی) و بانیان انرژی سبز (تولیدکننده تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر شامل کانورترها و اینورترهای نیروگاه های صنعتی و خانگی و ایستگاه شارژ خودروهای الکتریکی) در این نمایشگاه حضور داشت.

نیان باتری
همچنین در حاشیه این نمایشگاه پنل های تخصصی با موضوع مرتبط با صنعت برق توسط مدیران و فعالین این حوزه برگزار شد.

نیان موتور توس
مدیر اجرایی نیان الکترونیک نیز در پنل با موضوع "راه کارهای ارتقاء سطح همکاری و تعامل بخش خصوصی صنعت برق با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی در راستای توسعه و فن آفرینی نوین مورد نیاز " به عنوان سخنران حضور داشت و در رابطه با مشکلات و موانع موجود در حوزه همکاری و تعامل شرکت های خصوصی فعال در حوزه برق با دانشگاه ها و سایر مراکز علمی صحبت کرد.
گروه صنعتی نیان