نیان الکترونیک در جمع 16 شرکت دانش بنیان برتر کشور

1400/06/14

اشتراک گذاری

نمایشگاه خانه نوآوری و فناوری ایران IHIT در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و 16 شرکت برتر دانش بنیان کشور در این نمایشگاه که دارای رکورد‌های صادراتی به کشورهای حوزهCIS ، خلیج فارس، چین و کره جنوبی بودند به ارائه توانمندی های خود در حوزه بومی سازی دانش و تولیدات صادراتی خود پرداختند. 

نمایشگاه IHIT
نمایشگاه خانه نوآوری و فناوری ایران نمایشگاه محصولات دانش بنیان صادرات محور است که به همت معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری برپا شده است که دکتر سورنا ستاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری و مهندس محرابیان وزیر محترم نیرو و جمعی دیگر از مقامات ارشد حوزه برق و انرژی از این نمایشگاه بازدید کردند. 

نمایشگاه نوآوری و فناوری
دکتر ستاری در بازدید از غرفه این شرکت گفت: نیان الکترونیک با طراحی و ساخت محصولات high tech در حوزه های ICT، انرژی و تجدیدپذیر فعالیت می کند و تفاوت عمده ای با سایر شرکت های دانش بنیان از نظر سطح توانمندی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا پیشروتر از شرکت های تزار اول بین المللی در حوزه ICT و انرژی دارد.

شرکت نیان الکترونیک
معاون محترم فناوری ریاست جمهوری ضمن اشاره به خاموشی ها در زمان پیک مصرف گفت: می توان با استفاده از ظرفیت تولید داخل و با ساخت نیروگاه های خورشیدی مشکل خاموشی ها را پوشش داد، در این حوزه اینورترهای نیروگاه های خورشیدی توسط شرکت نیان الکترونیک بومی سازی و تولید شده است و می توان از آن استفاده برد.
نمایشگاه محصولات دانش بنیان