تجلیل از پرسنل نیان باتری با حضور اعضای هیئت مدیره

1400/05/02

اشتراک گذاری

مراسم تقدیر از پرسنل شرکت نیان باتری با حضور مهندس محمدعلی چمنیان ریاست هیئت مدیره و به همراه دیگر اعضای هیئت مدیره نیان باتری در تاریخ 28 تیر ماه 1400 برگزار شد.

نیان باتری خاوران
شرکت نیان باتری یکی از کارخانجات گروه صنعتی نیان می باشد که در راستای توسعه فعالیت های این گروه صنعتی از سال 91 در زمینه تولید انواع باتری های صنعتی VRLA با کاربرد در سیستم های مخابراتی، نیروگاه های تجدیدپذیر، سیستم های ذخیره ساز انرژی و ... مشغول به فعالیت شده است. 

تقدیر از پرسنل نیان باتری
مدیرعامل شرکت نیان باتری در مراسم گفت: راه اندازی خط تولید جدید پلیت باتری فرصتی شد، تا از تلاش و همکاری پرسنل این مجموعه در راستای تحقق اهداف گروه صنعتی نیان در جهت عدم وابستگی به تهیه مواد اولیه به سایر کشورها، تقدیر به عمل آید.


مهندس امانیان ادامه داد: در حال حاضر تعداد پرسنل نیان باتری 85 نفر می باشد، که با راه اندازی خط تولید جدید تعداد پرسنل به بیش از 120 نفر افزایش می یابد. که این افزایش اشتغال نتیجه بومی سازی باتری صنعتی در این شرکت می باشد. همچنین با راه اندازی خط پلیت و عدم وابستگی به کشورهای دیگر مانند چین ما توانستیم از خروج ارز، به میزان حداقل 1 میلیون دلار در سال جلوگیری کنیم.

مراسم نیان باتری
مهندس چمنیان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه پرسنل نیان باتری در جهت راه اندازی خط تولید پلیت باتری گفت: نتیجه راه اندازی خط تولید جدید نه تنها به نفع شما و خانواده تان بلکه به نفع تمام مردم ایران است، زیرا در آینده ای نه چندان دور با تولید باتری مورد نیاز کشور دیگر با قطع برق خطوط همراه از دسترس خارج نمی شوند.

محمدعلی چمنیان
ایشان در ادامه گفت: اصولا کارهای تولیدی و صنعتی، از فعالیت هایی است که منافع آن به جامعه نیز بر می گردد و مشکلی از کشور و هموطنان را رفع می کند و باعث اشتغال زایی برای چندین نفر می شود.
مهندس چمنیان در ادامه سخنان خود خطاب به پرسنل گفت: ما با این کار کمک شایانی به مشکلات ناشی از قطع برق در کشور می کنیم. و در آینده امیدوارم با کمک شما عزیزان بتوانیم علاوه بر تولید انرژی مورد نیاز کشور، بزودی در حوزه صادرات باتری نیز فعالیت کنیم. 
هیئت مدیره نیان