همکاری نیان الکترونیک با شرکت ایرانسل جهت بهبود تجهیزات سایت های مخابراتی

1400/05/17

اشتراک گذاری

ایرانسل با بهره گیری حداکثری از توانمندی های شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک اقدام به تعویض تجهیزات قدیمی رک های Outdoor خود کرد.
واحد خدمات فنی و مهندسی نیان الکترونیک با بهره مندی از مهندسین و کارشناسان فنی و خبره توانسته پروژه هایی در قالب خدمات نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. پروژه بهبود تجهیزات سایت های مخابراتی ایرانسل را می توان به عنوان نمونه ای از موفق ترین پروژه های واحد خدمات فنی و مهندسی دانست.

سیستم تغذیه نیان الکترونیک
رک های Outdoor شرکت ایرانسل که در سراسر کشور نصب و در حال استفاده می باشند، به دلیل به روز نبودن و از رده خارج بودن تجهیزات موجود و سابرک های داخلی آن، نیاز مبرم به تعویض تجهیزات آن وجود داشت.
در این پروژه که توسط شرکت نیان الکترونیک در تیرماه 1400 پیاده سازی شده است، تمامی تجهیزات و سابرک های موجود در 131 رک ایرانسل ظرف مدت 60 روز تعویض و نمونه 100% بومی محصولات نیان جایگزین نمونه وارداتی آن شد.

خدمات فنی و مهندسی نیان
سابرک های تولید شده شرکت نیان الکترونیک دقیقا مطابق با بدنه ی تجهیزات سایت های مخابراتی ایرانسل، طراحی و تولید گردید. انعطاف پذیری بالای محصولات نیان الکترونیک در طراحی، تولید و اجرا یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی نیان محسوب می گردد.
اجرای این پروژه توسط نیان الکترونیک سبب جلوگیری از خروج صدها هزار دلار ارز از کشور شد و نیاز به واردات محصولات خارجی را  نیز مرتفع کرد.
تجهیزات مخابراتی ایرانسل