حضور نیان الکترونیک در ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران

1400/09/01

اشتراک گذاری

ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران در تاریخ 29 و 30 آبان ماه با حضور مدیران و مقامات دولتی  و فعالان حوزه مرتبط با انرژی های تجدیدپذیر در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

نمایشگاه تجدیدپذیر
این رویداد به عنوان بزرگترین گردهمایی سالانه فعالان در عرصه انرژی های تجدیدپذیر در ایران است که با هدف بررسی چالش های موجود در توسعه انرژی های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهایی نوآورانه برای برطرف سازی موانع موجود برگزار می شود.

نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر
شرکت نیان الکترونیک که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات، مشاوره و خدمات مهندسی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر فعالیت دارد، در جهت معرفی نوآوری های خود در حوزه انرژی های تجدیدپذیر و ارائه خدمات وابسته همگام با تکنولوژی روز دنیا در این نمایشگاه حضور یافت.

نیان الکترونیک
مهندس محمود کمانی، معاون محترم وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر، مهندس محمدرضا رمضانی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد و مهندس سیدکمال الدین شاهچراغی، مدیرکل پشتیبانی شهرداری مشهد از بازدیدکنندگان غرفه نیان الکترونیک در این نمایشگاه بودند.

کنفرانس تجدیدپذیر
مهندس کمانی در ادامه بازدید خود از غرفه نیان الکترونیک گفت: محصولات تولید شده توسط شرکت نیان الکترونیک توانسته بخشی از نیاز صنعت تجدیدپذیر کشور را تامین نماید. امیدواریم در دهه جدید که وزارت نیرو و سازمان ساتبا تصمیم به توسعه انرژی های تجدیدپذیر گرفته است، این شرکت با استفاده از توانمندی طراحان و مهندسین خود تولید اینورترهایی با توان بالاتر را با جدیت در دستور کار خود قرار دهد تا بتواند سهمی بیشتری در تامین نیازهای کشور در این حوزه را داشته باشد.

محصولات تجدیدپذیر نیان
در حاشیه کنفرانس نیز پنل های تخصصی با بررسی موضوعاتی از قبیل سیاست ها و برنامه های دولت سیزدهم در توسعه انرژی های تجدیدپذیر، راهکارهایی نوین در جهت تامین مالی و مشارکت صنایع بزرگ در سرمایه گذاری در حوزه تجدیدپذیر، بررسی چالش ها و موانع موجود در زمینه انرژی های تجدیدپذیر در ایران، ارائه سیاست هایی در جهت بومی سازی صنعت تجدیدپذیر و حمایت از آن و ... برگزار شد.
نمایشگاه بین المللی تهران

کنفرانس تجدیدپذیر ایران