رضایتمندی رایتل از خدمات پس از فروش نیان الکترونیک

1400/03/26

اشتراک گذاری

نیان الکترونیک مفتخر به دریافت رضایتمندی از شرکت محترم خدمات ارتباطی رایتل، از خدمات پس از فروش مینی رک های مخابراتی شده است.


نیان الکترونیک در طی سال ها فعالیت خود بارها ثابت کرده است که جلب رضایت مشتری و ایجاد مشتریان وفادار از اصلی ترین ارکان خط مشی گروه صنعتی نیان می باشد.


از آنجایی که مشتری مهم ترین رکن شرکت نیان الکترونیک بوده، این سازمان همواره سعی کرده است که با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب و زبده بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کند. از این رو واحد خدمات پس از فروش نیان اولویت اصلی خود را پاسخگویی سریع به مشکلات و نیازهای مشتریان در راستای کاهش هزینه های نگهداری و پایداری زیرساخت های پاور شبکه مخابراتی می داند.
علاوه بر موارد ذکر شده گروه صنعتی نیان همواره سعی داشته با ارائه خدمت صادقانه به مشتریان ارجمند خود، به تعهدات و الزامات، چه قراردادی و چه انسانی و فنی پایبند باشد که توجه به این مهم باعث شده است که در بسیاری از موارد از طرف مشتریان خود مورد تقدیر و قدردانی قرار گیرد.


توجه ویژه به موارد فوق باعث گردید،  نیان الکترونیک افتخار دریافت تقدیرنامه از شرکت رایتل را کسب کند.
قرارداد خدمات پس از فروش رایتل که از اردیبهشت ماه 1399 لغایت اردیبهشت ماه 1400 به مدت یک سال تمدید شده بود، به رضایت کامل این شرکت در خصوص تعمیرات، اعزام کارشناس به محل، دریافت آموزش های لازم و ...منجر شد.
همچنین با توجه به عملکرد مثبت این واحد، شرکت رایتل درصدد انعقاد قرارداد مجدد با نیان الکترونیک برای سال جاری می باشد.

رضایتامه رایتل