بازدید هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار از نیان الکترونیک

1401/03/01

اشتراک گذاری

بابک تراکمه عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار و شهاب لطفعلی، معاون پشتیبانی و زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران و جمعی از کارشناسان شرکت ارتباطات سیار  در تاریخ 28 اردیبهشت ماه 1401 از نیان الکترونیک بازدید کردند.

بازدید شرکت ارتباطات
مهندس محمدعلی چمنیان، موسس و بنیانگذار گروه صنعتی نیان در این بازدید  علاوه بر معرفی محصولات نیان الکترونیک در حوزه تجهیزات تغذیه نیروی مخابراتی، از توان رقابتی این شرکت با سایر تولیدکنندگان صحبت کرد و گفت: نیان الکترونیک با استفاده از دانش و تجربه کافی و پیاده سازی استانداردهای بین المللی در حوزه تولید محصول، توانمندی لازم برای حضور در بازارهای صادراتی را کسب کرده است و با استفاده از این توانمندی توانسته محصولات خود را به بزرگترین اپراتور کشور روسیه صادر کند.

مهندس محمدعلی چمنیان
بابک تراکمه نیز در این بازدید ضمن ابراز خوشنودی از وجود چنین شرکت دانش بنیانی در داخل کشور که از نظر تکنولوژی و فناوری با رقبای بین المللی خود یکسان و یا حتی ارجح تر می باشد، از نیان الکترونیک کمال تشکر را کرد و گفت: نیان الکترونیک طی این سال های پر فراز و نشیب در صنعت توانسته بر روی مباحث کیفی و کمی محصولات خود تمرکز کند و مواردی از جنس هزینه را در جهت خروج ارز از کشور در محصولات خود لحاظ کند.

بازدید شرکت مخابرات
همچنین ایشان در ادامه بیان کرد: شرکت نیان الکترونیک علاوه بر اینکه توانسته در بازارهای جهانی حضور داشته باشد، با تکیه بر دانش و فناوری خود توانایی تامین تمامی تجهیزات تغذیه نیروی مخابراتی در ایران را دارد. با وجود چنین توانایی ها و ظرفیت تولید امیدواریم بتوانیم همکاری های خود را گسترش و توسعه دهیم.
محصولات نیان الکترونیک

نیان الکترونیک

شرکت ارتبطات سیار