بازدید انجمن فرانگران نوین از نیان الکترونیک

1400/10/22

اشتراک گذاری

برخی از اعضاء انجمن فرانگران نوین خراسان رضوی روز سه شنبه 21 دی ماه 1400 از شرکت نیان الکترونیک بازدید کردند.

انجمن فرانگران
انجمن فرانگران نوین از سال 1389 با هدف ایجاد هم افزایی علمی و کاربردی در بین کارآفرینان، صنعتگران و فعالان اقتصادی در راستای رفع موانع موجود در مسیر کارآفرینی و تولید تاسیس شده است. 
این انجمن در حال حاضر  با ایجاد یک بستر تخصصی و علمی از  برترین برندهای ملی و بین المللی در بخش های متفاوت و با 120 عضو رسمی و 180 برند مجموعه ای صنایع مختلف در راستای اهداف خود که برپایه توسعه، ارتقاء و بهبود می باشد، فعالیت دارد.

بازدید نیان الکترونیک
مهندس محمدعلی چمنیان، مدیرعامل شرکت نیان الکترونیک در ابتدای این نشست، به ارائه توضیحاتی در خصوص گستره فعالیت های نیان الکترونیک در عرصه صنعت پرداخت. و انواع محصولات تولید شده در شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک را در حوزه مخابرات و انرژی معرفی کرد.

مهندس محمدعلی چمنیان
مهندس چمنیان در ادامه سخنان خود در این جلسه، به برخی از پروژه های اجرا شده توسط نیان الکترونیک در زمینه نیروگاه های خورشیدی اشاره کرد که بسیار مورد توجه حضار قرار گرفت. و در ادامه برخی از بازدیدکنندگان علاقه مندی خود را نسبت به پیاده سازی نیروگاه های خورشیدی 100 کیلووات مورد نیاز، توسط نیان الکترونیک ابراز کردند.


همچنین ایشان در این جلسه، از دستاوردها و افتخارات کسب شده در طی سالیان فعالیت خود در صنعت صحبت کرد و از روند فعالیت ها و تجربیات خود در زمینه صادرات نیز برای حضار سخن گفت.

بازدید فرانگران از نیان
در انتهای جلسه نیز اعضای انجمن به بررسی برخی از اهداف پیش رو انجمن نیز پرداختند.
همچنین در این رویداد بازدیدکنندگان از واحدهای مختلف نیان الکترونیک همچون طراحی، تولید و ... بازدید به عمل آوردند و با آخرین دستاوردهای این شرکت آشنا شدند.


در انتها ضمن تقدیر و تشکر از مهندس محمدعلی چمنیان به رسم یادبود لوح و تندیس تقدیم ایشان شد. 
نیان الکترونیک