تامین اینورترهای نیروگاه خورشیدی اداره عمران بینالود توسط نیان الکترونیک

1400/03/30

اشتراک گذاری

نصب سایت 10 کیلووات نیروگاه خورشیدی اداره عمران شهر جدید بینالود پیرو مصوبه هیئت دولت در خصوص تامین 20 درصد از انرژی برق مصرفی ادارات دولتی از منابع انرژی های تجدیدپذیر، توسط پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در خرداد ماه 1400 انجام گردید و شرکت نیان الکترونیک نیز در راستای همکاری با پیمانکار این پروژه، 2 دستگاه از اینورترهای سری "سانیان" را در این نیروگاه راه اندازی کرد.

اینورتر نیان الکترونیک
اینورترهای تماما بومی شرکت نیان الکترونیک، از نوع متصل به شبکه با طراحی بدون ترانس بوده، که مزایایی از قبیل راندمان بالا، وزن و هزینه کمتر را در برخواهند داشت. همچنین بدلیل تنوع کاربرد، از مزایای معماری چندرشته ای با قابلیت هایی همچون افزایش تولید توان، کاهش هزینه، قابلیت اطمینان بالا و کاهش عدم انطباق بین نقطه عملکرد بهینه ماژول فتوولتاییک و اینورتر نیز بهره می برند.

نیروگاه خورشیدی
سامانه مانیتورینگ بر خط تماما بومی "بینا" نیز یکی از مزیت های رقابتی این محصول نیان می باشد، که در دسترس مشتریان قرار دارد و در این پروژه نیز بکار گرفته شده است.
سامانه مانیتورینگ بینا، نرم افزاری پیشرفته است که توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت نیان الکترونیک طراحی و پیاده سازی شده است؛ سرویس های موجود برروی این سامانه به صورت دائمی و خودکار مورد بررسی و پایش قرار گرفته و در صورت بروز  هرگونه اشکال و یا اختلال، بهره بردار نیروگاه را با ارسال اخطار  به روش های گوناگون، آگاه می سازد.
اینورتر سانیان