نیان الکترونیک برای نهمین سال پیاپی برند برتر استان شد

1400/09/11

اشتراک گذاری

نهمین همایش سالانه برندینگ با حضور دکتر رسولیان، معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت و سردار نظری، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مقامات استانی در تاریخ 10 آذر ماه 1400 برگزار شد.

نهمین همایش برندینگ
این همایش با رویکرد حمایت و رفع موانع توسعه برندهای ملی و همچنین با هدف تجلیل از برندهای برتر استان، با همت انجمن مدیران صنایع خراسان برگزار شد.

برند برتر استان
شرکت نیان الکترونیک با کسب بالاترین امتیاز در مستندات و ارزیابی حضوری از میان 62 برند متقاضی، برای نهمین سال پیاپی برند برتر استان معرفی شد.

برند برتر نیان الکترونیک
شاخص های 55 گانه مورد ارزیابی در این جشنواره شامل سه حوزه پیش برندینگ، برندسازی و پسابرندینگ می باشد که امتیاز کامل برای هر سه حوزه 1000 در نظر گرفته شده است. برندهایی که 3/2 بالاترین امتیاز را کسب کنند به عنوان برند برتر و برندهایی که 1/3 امتیاز را کسب کنند به عنوان برند شایسته که مجموعا به 19 برند رسیدند، معرفی شدند که بالاترین امتیاز توسط نیان الکترونیک کسب شد.

سخنرانی مهندس چمنیان
مهندس چمنیان در این همایش در مورد رسیدن به نقطه طلایی برند سازی در تجربه 30 ساله خود گفت: تعهد و مسئولیت پذیری نسبت به کار خود و تمام ذینفعان و مخاطبین مهمترین پایه ایجاد برند است. چیزی که موسسان، پرسنل، فرایندهای سازمانی  نیان الکترونیک تا کنون بر آن متعهد بوده اند.

نیان الکترونیک

تندیس برند برتر