ارسال محموله صادارتی تجهیزات مخابراتی نیان الکترونیک به کشور سوریه

1400/06/30

اشتراک گذاری

محموله صادراتی high-tech تجهیزات تغذیه نیروی مخابراتی نیان الکترونیک جهت سایت های پرظرفیت مخابراتی کشور سوریه ارسال شد.


کشور سوریه پس از عبور از بحران های موجود در منطقه طی سال های گذشته، اقدام به برگزاری مناقصه بین المللی جهت بازسازی زیرساخت های آن کشور از جمله موارد مخابراتی کرد.
این مناقصه به عنوان بزرگترین مناقصه مخابراتی کشور سوریه در سال 2020-2019 در جهت بازسازی 9 مرکز اصلی مخابراتی پرظرفیت سوریه در 5 شهر دمشق، حلب، حمص، حماه و لاذقیه با حضور شرکت های تراز اول بین المللی برگزار شد. 

محصولات صادراتی نیان
نیان الکترونیک به پشتوانه بیش از ربع قرن دانش و تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مخابراتی در این مناقصه شرکت کرد و با استفاده از دانش و تجربه خود توانست از رقبای بین المللی خود در این عرصه پیشی گیرد و برنده این مناقصه بین المللی شود. پس از عقد و تبادل قرارداد در جهت تامین تجهیزات و خدمات مهندسی زیرساخت تغذیه نیرو مخابراتی، به عنوان مجری این پروژه در کشور سوریه معرفی شود.


سایت های مخابراتی پرظرفیت از نظر تکنولوژی و کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کیفیت بالای محصولات و قابلیت سفارشی سازی طبق نیاز مشتری مهم ترین وجه تمایز و مزیت رقابتی نیان الکترونیک می باشد. همچنین ارائه خدمات پس از فروش نیز با کمترین زمان ممکن از دیگر تمایزات نیان الکترونیک نسبت به سایر رقبا در این مناقصه بود.

صادرات نیان الکترونیک
محصولات طراحی شده توسط نیان الکترونیک در این پروژه جایگزین تجهیزات زیمنس آلمان می شوند. عملیات جابه جایی و جایگزینی این محصولات و انتقال بار مراکز توسط تیم خدمات مهندسی نیان الکترونیک بدون هیچ گونه قطع و وقفه ای صورت خواهد گرفت.


اجرای این پروژه شروعی تازه برای تعامل بیشتر با کشور سوریه بوده و با توجه به توانمندی های ارائه شده در بازسازی زیرساخت تلفن ثابت سوریه، وزارت ارتباطات و اپراتورهای سوریه چندین پروژه جدید را جهت طراحی و پیاده سازی به نیان الکترونیک پیشنهاد داده اند. 
محموله صادراتی سوریه

بیش از این نیز نیان الکترونیک در عرصه بین الملل موفق به صادرات محصولات دانش بنیان خود به اپراتور MTS کشور روسیه شده است.